Перейти к публикации
пикап.Форум

Рекомендованные сообщения

Привіт усім мене звати Андрій мені 19 рок. я сам з України. в мене є проблема з якою я уже живу приблизно 1.5 років.І так ну я некажу що мені нещастить з дівчатами, я в цьому пеж непогано даю раду.ітак моя проблема в тому що є одна дівчина яка мені безмежно подобається, і я напевно закоханий в неї.вона сама з протележного класу мого так що ми знаємся, але біда в тому що вона є мажорна катається на машині і такі всякі панти. я майже ніколи з нею не спілкувався, ну я хотів але вона завжди уникала цього.ну і одного дня я її знайшов в контактах, написав а вона відписала,потім я її добавив до себи в друзі і вона добавелася, я з нею переписуюся і часто запрошую її на каву зі мною, але вона відмовляється піти і немає хлопця. ось моя проблема я хочу щоб вона була моєю дівчинов готовий прикласти для цього великі зусилля.поможіть бо я вже незнаю що робити.

...............

на форумі мова лише російський

теми в цьому розділі лише після сексу

запобігання

закрите

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В контакте? Ясно... Если ты не фейк тут придумал чтобы мы поржали то тебе вообще в знакомство. А еще лучше к психиатру.

Хотя можеш использовать свой талант в камеди, как тут тебе посоветовали уже :lol:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Архивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для публикации сообщений.

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

  • Новое

    1. 85

      Объявила Дод. Прошел почти месяц, кроет. Как вы справлялись?

    2. 85

      Объявила Дод. Прошел почти месяц, кроет. Как вы справлялись?

    3. 6

      Как продолжить общение?

    4. 6

      Как продолжить общение?

    5. 6

      Как продолжить общение?

×
×
  • Создать...